معرفی شرکت Kentecانگلستان :

محافظت از ساکنین ساختمان و حفظ ارزش دارایی های ساختمانی آنها در کنار پیشگیری و فائق آمدن بر خطرات آتش سوزی از جمله اهداف شرکت Kentec انگلستان می باشد.
بنابراین شرکت Kentec جهت کاهش مخاطرات آتش سوزی طراحی و ساخت سیستم های ایمنی و آتش نشانی را مطابق با استانداردهای اروپایی و امریکایی در دستور کار خود قرارداده که پس از گذشت 35 سال و به همت 230 متخصص خود توانسته به بزرگترین شرکت تولیدی کنترل پنل های اعلان و اطفای حریق در دنیا تبدیل گردد.
شایان ذکر است این شرکت تولید کننده رنج گسترده کنترل پنل های اعلان و اطفای حریق را پوشش می دهد که شامل انواع کنترل پنل های متعارف (conventional) انواع کنترل پنل های آدرس پذیر (Addressable) می باشد.
کلیه تجهیزات شرکت KENTEC دارای استانداردهای اروپایی و امریکایی می باشد که به مهمترین آنها UL,FM, BSI,... .می توان اشاره نمود

Image

کنترل پنل های آدرس پذیر:

کنترل پنل های ادرس پذیر شرکت Kentec رنج گسترده ای از محصولات را شامل می گردد که پاسخگوی تمامی پروژه ها در مقیاس های ساختمانی تا صنعتی خواهد بود.

کنترل پنل های شرکت kentec با قابلیت پشتیبانی از پروتکل های اپولو، هوچیکی، آرگوس رنج گسترده ای از دتکتورهای اعلان حریق را پشتیبانی می کند این مهم محدودیت های دیگرسیستم ها را رفع می نماید.
کنترل پنل های این شرکت قابلیت پشتیبانی از 1 لوپ الی 16 لوپ آدرس پذیر را در مدل های مختلف دارا می باشد.
Image
Image

کنترل پنل های متعارف :

کنترل پنل های متعارف شرکت Kentec با قابلیت پشتیبانی ازتمامی دتکتورهای متعارف در مدل های مختلف از 2 زون الی 32 زون طراحی و تولید می گردد.
کنترل پنل های متعارف شرکت Kentec دارای تأییدیه BSI می باشد و گزینه ای مناسب جهت پروژه های کوچک و اقتصادی است.

کنترل پنل های اطفای حریق:

شرکت Kentec علاوه بر کنترل پنل های اعلان حریق کنترل پنل های اطفای حریق را نیز طراحی و تولید می نماید کنترل پنل های اطفای این شرکت دارای رنج گسترده ای می باشند که هم جهت پروژه های کوچک واقتصادی هم پروژه های بزرگ و صنعتی قابل استفاده می باشد.

همچنین درکنار کنترل پنل های قدرتمند اطفای قدرتمند شرکت Kentec انواع ریپیتر و پنل های نمایشگرو کنترلی سیستم های اعلان و اطفای حریق را نیز تولید نموده که در پروژه های مختلف می توان بکاربرد.
Image