معرفی شرکت E2Sانگلستان :

شرکت E2S بزرگترین تولید کننده تجهیزات ضد انفجار در جهان می باشد که با بیش از 27 سال تجربه مهندسین خود تجهیزات ضد انفجار را مطابق استانداردهای جهانی تولید و توزیع می نماید .
محصولات شرکت E2S تلفیقی از استانداردهای بروز جهانی و تکنولوژی پیشرفته روز است، همچنین این شرکت تأمین کننده تجهیزات بسیاری از شرکتهای مونتاژ کننده سیستمهای Fire & GAS و تولید کنندگان تجهیزات اعلان حریق می باشد.

Image

آژیرفلاشرهای شرکت E2S :

محصولات تلفیقی شرکت E2S که شامل آژیر و فلاشر می باشد که علاوه بر کاهش هزینه سیگنال های صوتی و دیداری را همزمان .فعال می نماید، کیفیت بالای این تجهیزات اطمینان خاطر از عدم افت کیفیت را در طول زمان تضمین می نماید
Image

انواع فلاشرهای شرکت E2S :

فلاشرهای شرکت E2S از سری محصولات فوق العاده با کیفیت شرکت E2S می باشد که جهت ارسال هشدارهای دیداری در سایت ها و پروژه های مختلف کاربرد دارد.
فلاشرها هم به عنوان نورثابت و هم به عنوان فلاشربا 5 حالت مختلف را برای اجرای سناریوهای مختلف قابل استفاده می باشدهمچنین فلاشرهای دارای فیلتر UV  می باشد که که باعث افزایش نوردهی فلاشرهای شرکت E2S می گردد
Image

شستی های شرکت E2S :

شرکت E2S انواع شستی های اعلان و اطفای حریق را در رنج محصولات خود دارد که شامل انواع شستی های ضد آب، ضد انفجار، شستی های فشاری، وشستی های دوگانه ، و سلکتوری و... می باشد.
شستی های براساس نیاز پروژه های مختلف با محفظه های آلومنیومی ، استیل و یا GRP ساخته می شوند که اطمینان از کارکرد تجهیزات در سخترین شرایط محیطی را تضمین می کند.
Image