معرفی شرکت Klaxon signal انگلستان :

شرکت Klaxon signal یکی از زیر گروه های شرکت تخصصی HALMA می باشد که در زمینه طراحی و ساخت انواع تجهیزات هشدار دهنده در کشور انگلیس تأسیس گردیده است .

این شرکت با تولید تجهیزات مختلف هشدار دهنده مانند انواع آژیر و فلاشر ها برای صنایع مختلف بالاخص تجهیزات آتش نشانی و ایمنی ، به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات هشدار دهنده برای بسیاری از تولید کنندگان سیستم های اعلان حریق مانند TYCO, Apollo , Honeywell,… در دنیا مبدل شده است .

شرکت ایستا حریق پاسارگاد مفتخر است تا به عنوان توزیع کننده محصولات Klaxon در ایران کلیه محصولات این شرکت را با گارانتی معتبر و ساخت انگلیس در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

تجهیزات یک پارچه

klaxon

تجهیزات ضد انفجار IS

klaxon

داری تأییدیه EN54-23

klaxon

انواع آژیر و آژیر فلاشرها

klaxon

محصولات با تأییدیهای معتبر جهانی :

قوانین نقش بسیار مهم و اساسی در تولید و طراحی سیستم های هشدار دهنده دارند به عنوان مثال تأییدیه CPD سازنده های تجهیزات سیستم های ایمنی را ملزم به اجرای بندهای استاندارد EN-54 می نماید که این مهم کاربران نهایی را از استاندارد بودن تجهیزات مطمئن می سازد .

شرکت Klaxon Signal به طور اختصاری کلیه تجهیزات خود را توسط شرکت های ثالث به طور مستمر آزمایش و تست می نماید تا این اطمینان برای مشتریان حاصل گردد که کلیه تجهیزات شرکت Klaxon Signal مطابق استانداردهای جهانی ساخته و تولید می گردند.

محصولات شرکت Klaxon Signal مطابق استانداردهای معتبر جهانی ساخته و تمامی استاندارد های معتبر را برای تجهیزات خود دریافت نموده است که می توان به مهمترین آنها اشاره نمود : BS5839 , EN54, LPCB

تکنولوژی Pulse Alert :

شرکت Klaxon signal با استفاده از تکنولوژی Pulse Alert در تجهیزات خود توانسته علاوه بر کاهش هزینه تمام شده زیبایی و ایمنی را برای کاربران فراهم می نماید.

استفاده از تکنولوژی جدید LED که در سیستم روشنایی خودروهای امروزی نیز استفاده می گردد ضمن افزایش کارایی و طول عمر تجهیزات شرایط کارکرد در محیط های سخت کاری را فراهم می نماید.

استفاده از تکنولوژی Pulse Alert شرکت Klaxon Signal ضمن رعایت استاندارد EN-54 با طراحی انحصاری مدارات الکترونیکی شرکت Klaxon Signal ضمن کاهش بهینه مصرف منجر به افزایش کارایی و طول عمر تجهیزات می گردد.


جهت دریافت آخرین اطلاعات لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :