معرفی شرکت Hochiki انگلیستان

شركتHochiki  با تجربه و تخصص بیش 100 سال به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات صنعتی سيستم هاي اعلان حريق مي باشد.

این شرکت در سال 1918 در توكيو ژاپن توسط توسعه شركت هاي سرمايه گذاري بيمه تأسيس گرديد این شرکت با توليد بالغ بر 3000 تجهيز سيستم اعلان حريق در سال به بزرگترين شركت توليد كننده تجهيزات اعلان حريق مطابق استانداردهاي جهاني مي باشد.

شركت Hochiki  انگلستان در سال 1960 نسبت به بازگشايي دفتر بازرگاني در كشور انگليس به منظور فروش و رقابت با محصولات ساير شركت ها اقدام نمود كه با توجه به سياست هاي بازرگاني اين شركت توانست سهم بزرگي را از بازار بدست آورد .

در سال 1992 شركت هوچيكي كارخانه خود را در شهر Gillingham, Kent در كشور انگليس در به مساحت 2.7 هكتار تأسيس نمود .

تأسيس اين كارخانه منجر به توليد مستقيم تجهيزات در انگليس مطابق استانداردهاي اروپايي و توزيع مستقيم جهت كاهش قيمت تمام شده گرديد.

شركت Hochiki در حال حاضر اقدام به توليد تجهيزات اعلان حريق در كشور انگليس و همچنين توزيع در اروپا توسط نمايندگان اين شركت با بيش از 350 مشتري فعاليت دارد كه با توجه به طيف وسيع تجهيزات و انطابق بالاي آن با كنترل پنل هاي شركت ها توانسته سهم بيشتري را از بازار سيستم هاي اعلان حريق را در اختيار بگيرد.

اعلان حریق , هوچیکی Hochiki

انواع تجهیزات اعلان حریق Hochiki

تأمین تجهیزات اعلان حریق از برند مطرح اروپایی HOCHIKI شامل سيستم هاي اعلان حريق و آدرس پذیر و متعارف (Conventional) ، روشنايي اضطراري جهت پروژه هاي صنعتي و تجاري مي باشد. تجهیزات ارائه شده داراي تاييديه هاي معتبر جهاني از جمله LPCB, VDS , Baseefa مي باشد .

استفاده از پروتكل باز شركت هوچيكي، استفاده بهينه از كنترل پنل هاي سازنده هاي مختلف مورد تاييد شركت هوچيكي بر اساس نياز پروژه ها را مقدور مي سازد همچنين اين قابليت، يكپارچه سازي سيستم را با كنترل پنل هاي مختلف فراهم مي سازد .

استانداردها و تأييديه ها :

محصولات توليد شده، توسط شركت هاي ثالث صادر كننده استانداردهاي بين المللي، مانند VDS و LPCB تست گرديده و پس از تاييد كيفيت طراحي و توليد محصولات، گواهينامه هاي لازم صادر مي گردد.

√ افزايش آدرس دهي تجهيزات :

طراحي جديد تجهيزات مطابق استاندارد اروپايي EN54 با قابليت آدرس پذيري تا 256 تجهيز ارتقاء يافته كه موجب كاهش هزينه هاي كابل كشي و هزينه هاي مربوط به برنامه ريزي كنترل پنل گرديده است .

√ شناسايي منحصر به فرد :

هر تجهيز داراي يك كد منحصر به فرد مي باشد كه در صورت وقوع آلارم تشخيص محل دقيق دتكتور و فضايي كه آلارم رخ داده است امكان پذير مي گردد.

√ سرعت پاسخ دهي سريع :

كليه تجهيزات از طراحي پيشرفته اي برخوردار هستند كه موجب پاسخ دهي سريع ، كمتر از 1.5 ثانيه به كنترل پنل مي شوند.

√ برنامه ريزي و راه اندازي :

كليه تجهيزات از تكنولوژي آدرس دهي سريع پشتيباني مي كنند و قابليت آدرس دهي به صورت دستي و يا از طريق كنترل پنل امكان پذير است.

√ مديريت آلارم هاي كاذب :

وجود آلارم هاي كاذب و يا فعال سازي اشتباه سيستم باعث ايجاد مخاطراتي در پروژه مي گردد كه با توجه به طراحي پيشرفته محصولات آلارم هاي كاذب به خداقل ممكن رسيده است.

√ جبران سازي :

عملكرد سنسور ها در طول زمان با توجه به آلودگي تدريجي محيط ممكن است باعث ايجاد خطاهايي در سيستم گردد كه با توجه به قابليت جبران سازي تجهيزات براي اطمينان از عملكرد مطلوب در هر 24 ساعت جبران سازي به صورت اتوماتيك صورت مي پذيرد.


hochiki  هوچیکی

پروتکل باز یا بسته ؟

مبحث پروتکل باز(Open protocol) و پروتکل بسته (Closed protocol) یکی از مباحث قابل پیگیری و مهم برای استفاده کنندگان تجهیزات و تولید کنندگان در ده سال اخیر بوده است .

شرکت هوچیکی انگلستان با تحقیقات گسترده و بازخورد مشتریان تجهیزات و سیستم های اعلان حریق خود را به صورت پروتکل باز (Open protocol) ارائه می نماید تا بالاترین سطح انعطاف پذیری و قابلیت های اتصال به سایر سیستم ها و رفع محدودیت های موجود در سیستم پروتکل بسته را برای کاربران و متخصصین فراهم نماید

برخی از مزایای سیستم پروتکل باز هوچیکی :

  • بالاترین همخوانی با شرکت های تولید کننده کنترل پنل را دارند ، این قابلیت باعث گردید 32 شرکت برای تجهیزات اعلان حریق هوچیکی کنترل پنل با قابلیت های ویژه تولید نمایند مانند شرکت های ADVANCED, NSC, KENTEC, C-TEC, SCAME,....

  • عدم نیاز به شرکت پیمانکار نصب و یا نیروی متخصص جهت نصب و نگهداری سیستم

  • سازگاری با سیستم های BMS و Home Automation

  • سازگاری بالاتر با سیستم های صنعتی PLC, SCADA,...

تجهیزات ضد انفجار هوچیکی

تجهیزات ذاتا ایمن ، تجهیزاتی هستند که نسبت به ایجاد جرقه و یا حرارت (ایجاد گرما و حرارت در محیط نمی کنند ) در محیط های قابل اشتعال و انفجار ایزوله گردیده اند .

دستیابی به این مهم از طریق کاهش جریان و ولتاژ ورودی دستگاه امکان پذیر خواهد بود که با توجه طراحی و استفاده از تکنولوژی روز توسط شرکت هوچیکی انگلستان ، تجهییزات جهت استفاده در مناطق حساس قابل استفاده گردیده اند .

بنابراین تجهیزات ذاتاً ایمن شرکت هوچیکی با توجه به کاهش جریان و ولتاژ توانایی تولید جرقه (Spark) و حرارت در محیط های قابل اشتعال و انفجار(Hazard) را نخواهد.

hochiki  هوچیکی

ایرسمپلینگ های هوچیکی :

سیستم های ایرسمپلینگ هوچیکی با استفاده از تکنولوژی لیزری دارای حساسیت بسیاری بالایی می باشد که جهت استفاده در سرور ها اتاق ها دیتا و... می باشد که

هوچیکی  اعلان حریق Hochiki

جهت دریافت آخرین اطلاعات لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :