بیم بیم دتکتور فایربیم beam firebeam beamdetector thefirebeam

معرفی شرکت Fire Beam System

شرکت Fire Beam System در سال 2004 با هدف ساخت بیم دتکتورهای آدرس پذیر با قابلیت تشخیص حریق در فاصله های 40 الی 100 متری تأسیس گردید .
این شرکت با توجه به تکنولوژی پیشرفته توانسته بیم دتکتورهای خود را به صورت آدرس پذیر و قابلیت ارتقا توسط کیت های طراحی شده جهت پوشش از 40 متر تا 80 و 100 متر را فراهم نموده است .
شرکت ایستا حریق پاسارگاد در سال 1396 توانسته نمایندگی فروش محصولات شرکت Fire beam system را کسب نمایید تا مشتریان گرامی بتوانند محصولات این شرکت را با گارانتی و پشتیبانی معتبر این شرکت تهیه نمایند.

تشخیص حریق با استفاده ازبیم دتکتورهای پرتویی همیشه یکی از راهکارهای اقتصادی برای فضاهای بسیاربزرگ مانند سوله بوده ، اما با توجه به خطاهایی که توسط عوامل بیرونی بر روی تجهیزات تأثیر می گذاشتند بیم دتکتورها در گذشته توصیه نمی گردید ، اما شرکت Fire Beam System با استفاده از تکنولوژی به روزخود توانسته با استفاده از فیلترهای گوناگون آلارم های کاذب را حذف نماید واین تجهیزات با توجه به هزینه تمام شده کمتر در بسیاری از پروژه ها توصیه می گردد .
بیم دتکتور Fire Beam System دارای هد موتور دار بوده که نصب و تنظیم آن را برای تکنسین نصب و راه اندازی آسان می گرداند همچنین این تجهیز به صورت اتوماتیک می تواند در صورت تغییرات جزئی تنظیمات خود را بروزرسانی نماید .
بیم دتکتورهای Fire Beam System به صورت رفلکتوری می باشند که قابلیت پوشش از 40 متر الی 100 متر را با افزایش تعداد رفلکتورها امکان پذیر می نماید.

بیم دتکتور 40 متری firebeam Plus باقابلیت گسترش تا 100 متر

بیم بیم دتکتور فایربیم Thefirebeam بیم دتکتور 100 متری

بیم دتکتور 70 متری fire beam XTRA با قابلیت گسترش تا 160 متر

بیم  فایربیم thefirebeam فایربیم اکسترا بیم دتکتور beam  firebeam detector

شرکت thefirebeam مطایق استاندارد En54-12:2015 که تأیید می نماید سازندگان بیم دتکتورها می توانند سطح پوشش تجهیزات را افزایش دهند لذا شرکت thefirebeam از سال 2019 محصول جدید خود را با عنوان thefirebeam xtra آماده نموده است.

فایربیم اکسترا تا چه سطحی را پوشش می دهد ؟

بیم  فایربیم thefirebeam فایربیم اکسترا بیم دتکتور beam  firebeam detector

فایربیم تنها بیم دتکتور موتورایز با سطح پوشش 160 متر

بیم فایربیم بیم دتکتور thefirebeam beam beam detector

جهت دریافت آخرین اطلاعات لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :