معرفی شرکت Klaxonانگلستان :

شرکت Klaxon signal یکی از زیر گروه های شرکت تخصصی HALMA می باشد که در زمینه طراحی و ساخت انواع تجهیزات هشدار دهنده در کشور انگلیس تأسیس گردیده است .

این شرکت با تولید تجهیزات مختلف هشدار دهنده مانند انواع آژیر و فلاشر ها برای صنایع مختلف بالاخص تجهیزات آتش نشانی و ایمنی ، به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات هشدار دهنده برای بسیاری از تولید کنندگان سیستم های اعلان حریق مانند TYCO, Apollo , Honeywell,…  در دنیا مبدل شده است .

شرکت ایستا حریق پاسارگاد مفتخر است تا به عنوان توزیع کننده محصولات Klaxon  در ایران کلیه محصولات این شرکت را با گارانتی معتبر و ساخت انگلیس در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

 

محصولات با اعتبار جهانی :

شرکت Klaxon Signal به طور اختصاصی کلیه تجهیزات خود را توسط شرکت های ثالث به طور مستمر آزمایش و تست می نماید تا این اطمینان برای مشتریان حاصل گردد که کلیه تجهیزات شرکت Klaxon Signal مطابق استانداردهای جهانی ساخته و تولید می گردند.

محصولات شرکت Klaxon Signal  مطابق استانداردهای معتبر جهانی ساخته و تمامی استاندارد های معتبر را برای تجهیزات خود دریافت نموده است که می توان به مهمترین آنها اشاره نمود : BS5839 , EN54, LPCB

Image
Image

تجهیزات VAD :

تجهیزات شنیداری و دیداری که به اختصار VADs  معرفی می گردند در حقیقت همان آژیرها و فلاشرهای سنتی سیتم های اعلان حریق می باشند که در سیستم های کنونی استفاده می شوند، با این تفاوت که با توجه به ضرورت رعایت استادارد EN54-23  تمامی شرکت های سازنده تجهیزات اعلان حریق می باید تجهیزات خود را مطابق استاندارد EN54-23  ارتقا نمایند .

در حقیقت این استاندارد در خصوص فضاهایی که می باید تجهیزات VADs استفاده گردد و یا فضاهایی که مقدارتوان آژیر به اندازه کافی مناسب نمی باشد تا در فضا تصرف شده کارایی لازم را داشته باشد و یا فضاهایی که نیازمند تقویت تجهیزات VADs  می باشد تا این اطمینان حاصل گردد که تمام افراد حاضر در آن مجموعه ازهشدارهای احتمالی آگاه خواهند گردید.