معرفی شرکت HAES انگلستان :

شرکت HAES  با محصولات و برجسته وپیشرفته خود که در کارخانجات فوق پیشرفته این شرکت که در انگلستان واقع گردیده در تمامی پروژه های شما به عنوان همراهی مطمئن در کنار شماست.
شرکت HAES دارای گواهینامه ایزو 9001 برای کارخانه و خط تولید خود می باشد و شایان ذکراست کلیه تجهیزات این شرکت دارای استانداردهای LPCB,VDS, BSI, MED, GL,... می باشد.

شرکت HAES محصولات با تأییدیه مارین برای صنایع مختلف دریایی نیز تولید می نمایید که وجه تمایزاین شرکت از سایر شرکت های مشابه می باشد.
این شرکت با تجریه بیش از 45 سال در زمینه طراحی وتولید تجهیزات اعلان واطفای حریق همراهی قابل اتکا در پروژه های شما می باشد.
تیم شرکت HAES برگرفته ازمهندسین با تجربه درزمینه های طراحی و ساخت و تست تجهیزات اعلان واطفای حریق تشکیل گردیده که تجهیزات این شرکت را براساس نیاز پروژه های مختلف بروزرسانی می نمایند.
Image
Image

کنترل پنل های آدرس پذیر:

کنترل پنل های ادرس پذیر شرکت HAESرنج گسترده ای ازمحصولات را شامل می گردد که پاسخگوی تمامی پروژه ها در مقیاس های ساختمانی تا صنعتی خواهد بود.

کنترل پنل های شرکت HAES با قابلیت پشتیبانی از پروتکل های اپولو، هوچیکی، آرگوس رنج گسترده ای از دتکتورهای اعلان حریق را پشتیبانی می کند این مهم محدودیت های دیگر سیستم ها را رفع می نماید.
کنترل پنل های این شرکت قابلیت پشتیبانی از 1 لوپ الی 4 لوپ آدرس پذیر را در مدل های مختلف دارا می باشد.
Image

کنترل پنل های متعارف :

کنترل پنل های متعارف شرکت HAES با قابلیت پشتیبانی از تمامی دتکتورهای متعارف در مدل های مختلف از 2 زون الی 32 زون طراحی و تولید می گردد.
کنترل پنل های متعارف شرکت HAES دارای تأییدیه LPCB می باشد و گزینه ای مناسب جهت پروژه های کوچک و اقتصادی است.

کنترل پنل های اطفای حریق:

کنترل پنل های شرکت HAES  با قابیلت نمایش گرافیکی وضعیت سیستم دارای مدل Esprit-G  برای پروژه های کوچک با قابلیت پشتیبانی از یک ناحیه اطفا و مدل  Esprit- G Dual  با قایلت پشتیبانی از 2 ناحیه اطفا برای پروژه صنعتی و ایمنی طراحی و ساخته شده است.
Image