معرفی شرکت ایستا حریق پاسارگاد

شرکت ایستا حریق پاسارگاد به منظورتأمین نیازبخشهای صنعتی وساختمانی کشوروهمچنین شرکتهای بزرگ پیمانکاری بویژه در صنعت نفت ، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی از سال 1392 فعالیت خود را شروع نموده است. این شرکت جهت ارتقاء و توسعه فعالیتهای خود اقدام به عقد قرارداد همکاری با شرکتهای معتبربین المللی درزمینه های اعلان و اطفای حریق ،پیجینگ ، اکسس کنترل و...نموده است.

همچنین با توجه به تجربه و دانش فنی حاصل از فعالیت این شرکت به صورت EPCامکان ارائه خدمات بازرگانی و تامین  کالاهای مورد نیاز صنایع به ویژه تجهیزات گازسنج ثابت وهمراه (Portable)سیستم های اطفای حریق موضعی و گازی ، ماسک ها و تجهیزات ایمنی و غیره طبق استانداردهای جهانی مطابق سفارش وتامین کالاهای مورد نیازآن مجموعه با قیمتهای رقابتی و کیفیت بالا ازسازندگان معتبر اروپايی و آمریکایی اعلام می داریم .

شرکت ایستا حریق پاسارگاد درکشورانگلستان دفتربازرگانی تأسیس نموده كه در حوزه بازرگانی فعال مي باشد وکلیه خدمات بازرگانی این شرکت درکشورانگلستان انجام می پذیرد.

زمینه فعالیت شرکت ایستا حریق پاسارگاد:

  •  تأمین سيستم هاي اتوماتيك اعلان و اطفاي حريق شامل سيستم هاي گازي، فوم، پودر و آب 
  •  تأمین سيستم های پايش گاز ثابت و قابل حمل
  • تامین تجهیزات ضد انفجار (آژیر – فلاشر و...)
  • تامین سیستم های تشخیص شعله (Flame Detector)
  • سیستم های Oxide reductionجهت جلوگیری از بوجود آمدن حریق
  • تأمین سیستم های کنترلی و مانیتورینگ
  • تأمین سیستم های دوربین مداربسته
  • تأمین سیستم های کنترل دسترسی
Image
Image
Image
Image

دیدگاه ما :

با توجه به ماهیت شرکت ایستا حریق پاسارگاد و تمرکز آن بر تأمین تجهیزات با قیمت های رقابتی ،ما می توانیم همراهی مطمئن در پروژه های شما باشیم و در امور بازرگانی پروژه های شما به عنوان همراه در کنار شما باشیم تا هزینه های تمام شده شما رو کاهش دهیم.
هدف ما با توجه به تجربه و پشتکار قوی شرکت حذف بروکراسی اداری از شرکت های بزرگ و تأمین تجهیزات مورد نیاز پروژه های آنها با رویکرد کاهش هزینه ها افزایش خدمات به کارفرمایان محترم می باشد.
شرکت ما زمانی به موفقیت میرسد که تمام اعضا ( تیم و مشتریان ) رضایت کامل از فعالیتها داشته باشند

همکاران تجاری ما :

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8